ПІД ЧАС СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ УТОЧНЕННЯ ПОКАЗНИКІВ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ ТА ВИДІЛИЛИ КОШТИ НА ЗАХОДИ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ

Дата: 19.03.2020 11:10

Фото без опису27 лютого на сесії районної ради було підбито підсумки виконання районного бюджету за 2019 рік. Тож настав час розподіляти додатковий фінансовий ресурс районного бюджету – залишок коштів, що утворився на початок бюджетного року.

Після затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік  депутати районної ради  на позачерговій сесії 17  березня 2020 року розглянули питання щодо уточнення показників районного бюджету на 2020 рік. Нагальною потребою розподілу коштів стала недостатність обсягу фінансування окремих галузей і програм районного бюджету та виділення ресурсів на запобігання поширенню короновірусу COVID-19 з метою попередження  розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію в районі, спричинену короновірусом. Тож з метою попередження  розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію в районі, спричинену короновірусом, було виділено кошти в загальній сумі 892,7 тис. грн., в тому числі:

• комунальному некомерційному підприємству "Кам'янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги  – 157,7 тис. грн. на придбання медикаментів та виробів медичного призначення (з них кошти районного бюджету – 107,4 тис. грн., кошти з ОТГ - 50,3 тис. грн.);
  • КНП «Центральна районна лікарня» -  735,0 тис. грн. На цю суму планується придбати апарат вентиляції легень – 390,0 тис. грн. (кошти районного бюджету) та медикаменти й вироби медичного призначення (кошти районного бюджету – 310,0 тис. грн., кошти з ОТГ -35,0 тис. грн.).

Варто відзначити, що обсяг загального фонду районного бюджету збільшено на  6 841,4 тис грн , в тому числі за рахунок збільшення обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 1 604, 5 тис грн та за рахунок іншої субвенції з бюджетів об'єднаних територіальних громад та сільських рад в сумі  5 236,9  тис   гривень.

Видаткову частину районного бюджету по загальному фонду збільшено на  14 782,0 тис грн, в тому числі за рахунок розподілу залишку коштів районного бюджету на початок року в сумі 7 890,6 тис грн.,  кошти якого розподілені між головними розпорядниками бюджету :  районній державній адміністрації – 4 384,3 тис.грн, ( на фінансування програм РДА – 1501,63 тис.грн., на заходи з лікування на цукровий та нецукровий діабет – 250,0 тис грн,  КНП "Кам'янець-Подільська центральна районна лікарня"– 1 551,0 тис.грн., КНП « Староушицька районна лікарня № 3» - 354,6 тис.грн.,  КНП «Орининська районній лікарні № 2» -619,7 тис грн ., програми підтримки та розвитку комунального підприємства "Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2018-2020 роки"-107,4 тис.грн., районній раді -564,6 тис.грн., сектору освіти- 239,6 тис.грн., управлінню соціального захисту населення – 435,0 тис.грн., сектору культури, молоді та спорту – 188,0 тис.грн., управлінню фінансів – 876,5 тис.грн. (програма соцзахисту населення – 76,5 тис грн та резервний фонд 800,0 тис грн. ).

Також за рахунок залишку коштів освітньої субвенції  виділено сектору освіти  18,9 тис.грн. та за рахунок залишку коштів медичної субвенції виділено райдержадміністрації  1 183,8 тис.грн. (КНП «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня»).

Слід зазначити, що при розподілі суми залишку загального фонду передано до спеціального фонду (бюджету розвитку)  736,3 тис.грн. Крім того, розподілено залишок спеціального фонду в сумі  50,0 тис.грн. на програму розвитку фізичної культури і спорту та реалізації молодіжної політики.

З бюджетів сільських рад та  бюджетів ОТГ відповідно до прийнятих рішень  передано до районного бюджету 5 236,9 тис.грн. іншої субвенції, яка буде спрямована на фінансування затверджених районних програм.