ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ,ЯКІ БАЖАЮТЬ ОТРИМАТИ ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ!

Дата: 19.03.2020 09:35

Фото без описуУ зв’язку із запровадженням в Україні карантину, прийом громадян тимчасово призупинено.

Реєстрація осіб, які звертаються за послугами до центру зайнятості буде здійснюватися шляхом подання зазначених нижче документів на електронну адресу філії: kampodrn@kmocz.gov.ua  , або вкладання їх копій в окремому пакеті або файлі у скриньку для документів (розміщена поряд).

Перелік копій документів для реєстрації:

- паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України ;

- довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- трудова книжка (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує припинення останнього виду зайнятості);

- документ про освіту;

- військово-обліковий документ для осіб, які звільнилися із строкової військової служби.

- заяви про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю (зразки додані до даного оголошення, а також розміщені на інтернет-ресурсах Державної служби зайнятості).

Також Вам необхідно обов’язково залишити контактний номер телефону.

Отримані від Вас документи будуть опрацьовані фахівцями служби зайнятості, які зв’яжуться з Вами в телефонному режимі.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефонами:

Гаряча лінія філії: (03849) 3-38-56;   9-12-40

Гаряча лінія ХОЦЗ: (0382) 76-46-42;  75-54-88

Просимо з розумінням віднестися до тимчасових незручностей.

Ваше здоров’я - у Ваших руках!