ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 40 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 28.11.2019 13:41

Фото без опису28 листопада під головуванням голови районної ради Віктора Кривака відбулося пленарне засідання 40 сесії районної ради VII скликання, на яке було запрошено першого заступника голови райдержадміністрації Маріанну Великохатько, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, сільських голів і голів об’єднаних територіальних громад, керівників комунальних підприємств районної ради тощо.

На розгляд депутатів було винесено 9 питань:

1.  Про визнання повноважень депутата Кам’янець-Подільської районної ради VII скликання.

2.  Про депутатські запити.

3.  Про внесення змін до районного бюджету на 2019  рік.

4.  Про Програму розвитку архівної справи в Кам’янець-Подільському районі на 2020 рік.

5.  Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради.

Фото без опису6.  Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція нежитлового приміщення, аптеки з надбудовою мансардного поверху по вулиці Папаніна, 16, в місті Кам’янець-Подільському Хмельницької області».

7.  Про надання згоди на здійснення невід’ємних  поліпшень нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району.

8.  Про план роботи районної ради на I півріччя 2020 року.

9.  Різне.

Загалом, пленарне засідання 40 сесії районної ради було результативним та пройшло в атмосфері плідної співпраці.