В РУКАХ УЧИТЕЛЯ — МАЙБУТНЄ ДЕРЖАВИ: ОСВІТЯНИ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Чимало  гарних і теплих слів вдячності, найкращі привітання  й щирі побажання, пісні й віршовані рядки —   і все це лунало на адресу освітян району, яких 4 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, вітали із  професійним святом.

Подякували педагогам за їхню професійну майстерність, вміння та знання, які вони щедро дарують своїм учням, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова районної ради Віктор Кривак, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Пронозюк. А підтвердженням високої оцінки освітянських досягнень стали Почесні Грамоти, які з нагоди свята отримали кращі педагоги району.