ПРАЦІВНИКИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

В наш час, коли на збереження навколишнього середовища та покращення екологічної ситуації звертається особлива увага, професійне свято лісівників набуває особливого значення. Адже саме в їхніх руках знаходиться один із найбільших природних скарбів — ліс.

Цьогоріч День працівників лісу відзначається 15 вересня. А приймали вітання кам’янецькі лісівники напередодні, 13 вересня. Урочистості та святковий концерт з нагоди їхнього професійного свята відбулися  в актовій залі Кам’янець-Подільського лісгоспу.

Про важливу роль  та благородне покликання працівників лісового  господарства у вітальних промовах говорили перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько та голова районної ради Віктор Кривак, які побажали лісівникам у день професійного свята міцного здоров’я, щастя, добробуту, благополуччя та миру.

З нагоди свята кращі працівники лісового господарства були нагороджені Почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради.