НАЦІОНАЛЬНА МОЛОДІЖНА РАДА УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ МОЛОДІЖНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБЛАСТІ ДОЛУЧИТИСЯ ДО СТВОРЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Дата: 22.08.2019 13:30

Національна молодіжна рада України – унікальна платформа молодіжних організацій, що створена для просування та захисту прав молоді по всій Україні та на міжнародному рівні. Платформа об’єднує понад 100 молодіжних громадських організацій та має 16 відокремлених регіональних підрозділів.

Наразі Національна молодіжна рада України запрошує молодіжні організації  долучитися до створення регіональної молодіжної ради (Відокремленого підрозділу НМРУ) у Хмельницькій області.

Національна молодіжна рада України – єдина національна платформа, що визнана на міжнародному рівні та впливає на формування молодіжної політики на місцевому, регіональні, національному та міжнародному рівнях (Рада Європи, Європейський Союз, ООН).

Що дає членство у регіональній молодіжній раді (ВП НМРУ):
консолідована позиція організацій при вирішенні проблем молоді;

– комунікація з іншими молодіжними організаціями;
– підтримка в національній та міжнародній політиці;
– можливість впливати на рішення, що стосуються молоді на національному, регіональному та місцевому рівнях;

– можливість представляти українську молодь на національному та міжнародному рівнях (семінари, тренінги, круглі столи, форуми та ін.);
– інформування про міжнародні проекти, міжнародну політику;
– організаційний розвиток (тренінги, семінари та ін.);
– консультування з питань адвокації прав молоді.

Хто може подаватися?
– Молодіжні організації (керівні органи яких сформовані з молодих осіб до 35 років, цільова аудиторія – молодь)
– Молодіжні організації, які існують не менше ніж 1 рік
– Молодіжні організації, які існують менше року можуть подаватися на набуття асоційованого членства.

Що для цього потрібно:
Заповнити гугл-форму: https://forms.gle/PUx9F7HzWJcrGzzZA і для узгодження подальших організаційних питань з Вами сконтактують представники секретаріату НМРУ.

Контакти: nycukr@gmail.com

Анастасія Гаріджук (івент-менеджер) – 097-629-71-25