Засідання колегії районної державної адміністрації

Дата: 27.06.2018 11:57

Засідання колегії районної державної адміністрації

27 Червень 2018, 11:57

DSCN935527 червня у сесійній залі районної ради відбулося засідання колегії Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. У засіданні колегії взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Сукач, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови адміністрації Микола Чумак, голова районної ради Віктор Кривак, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови об’єднаних територіальних громад та сільські голови району.

Під час засідання було розглянуто 3питання: «Про стан розроблення та DSCN9366DSCN9399оновлення містобудівної документації на території Кам’янець-Подільського району» доповів начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Григор’єв. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Петро Середа поінформував присутніх «Про стан надання

населенню пільг та житлових субсидій». DSCN9370«Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2018 року» доповів начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю аппарату адміністрації Андрій Мишевський.