У КАДИЇВЦЯХ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Дата: 13.02.2019 14:46

Фото без описуСьогодні, 13 лютого, в с.Кадиївці відбулося офіційне відкриття оновленого Будинку культури. В урочистостях з цієї нагоди взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко та перший заступник голови районної державної адміністрації Маріанна Великохатько.

Вітаючи кадиївчан із такою важливою подією для життя мешканців, поважні гості висловили впевненість, що відтепер дозвілля для громади вийде на якісно новий рівень.

Продовжилися урочистості святковим концертом за участю  артистів РКЦМ «Розмай» та місцевих аматорів сцени.

Будинок культури в Кадиївцях був побудований 1963 року. Уже майже 40 років його очолює Ольга Бугера. Впродовж останніх десятиліть приміщення знаходилося в незадовільному стані. Тож нині жителі села матимуть можливість відпочивати та організовувати розважальні заходи в належних умовах.

На проведення ремонтних робіт щодо оновлення фасаду Будинку культури з місцевого бюджету виділено 350 тис.грн.