Відбувся І районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Дата: 04.12.2018 14:33

Відбувся І районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Фото без описуУчитель – професія унікальна. Подібної у світі просто немає. Педагог своїм серцем і розумом формує завтрашній день, людину. Адже буквально все твориться за звичайною учнівською партою.  Учительська доля барвистіша, ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти - і сірий туман буденності, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою.

Всеукраїнський  конкурс «Учитель року» -  це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким  необхідне відчуття особистого успіху.

4 - 5 грудня на базі Довжоцького НВК проходить районний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни» та «Основи здоров’я».

Фото без описуЗ вітальним словом до учасників заходу звернулися голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Сукач Василь Олександрович, голова організаційного комітету районного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2019» Пронозюк Олена Вікторівна.

У районному етапі конкурсу прийматимуть участь 21 педагог із 13 закладів загальної середньої освіти району.

Педагоги мають можливість представити свій оригінальний досвід та творчість у таких конкурсних випробуваннях: тестування з фахової майстерності, практична робота, дослідження, методичний практикум, навчальний проект, урок.

Номінацію «Вчитель інклюзивного класу» представлятимуть такі учасники:

• Гайдук Лілія Миколаївна, вчитель інклюзивного класу Чабанівського НВК;
  • Кудринецький Сергій Антонович, вчитель інклюзивного класу Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Войт Світлана Петрівна, вчитель інклюзивного класу Довжоцького НВК.

Фото без опису  У номінації «Географія» змагатимуться 8 учасників:

• Ільницький Ігор Миколайович, вчитель географії Великослобідської гімназії;
  • Гакман Микола Васильович, вчитель географії Грушківського ліцею;
  • Снігур Валентина Григорівна, вчитель географії Залісько-2 НВК;
  • Червінський Віталій Людвикович, вчитель географії Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Бетлінський Сергій Вікторович, вчитель географії Гуменецького НВК;
  • Білінська Світлана Михайлівна, вчитель географії Чабанівського НВК;
  • Підгірний Володимир Михайлович, вчитель географії Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Грохольська Тамара Володимирівна, вчитель географії Староушицького ліцею;
  • Руда Оксана Євгенівна, вчитель географії Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Фото без опису      У номінації «Захист Вітчизни»  приймають участь 6 учасників:

•  Тюпа Віктор Андрійович, вчитель предмета «Захист Вітчизни» Довжоцького НВК;
  • Сливчук Анатолій Анатолійович, вчитель предмета «Захист Вітчизни» Грушківського ліцею;
  • Нагибась Володимир Вікентійович, вчитель предмета «Захист Вітчизни» Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Цаплюк Дмитро Іванович, вчитель предмета «Захист Вітчизни» Сокільського ліцею ім. С.М. Кротіка;
  • Шуліка Олександр Сергійович, вчитель предмета «Захист Вітчизни» Залісько-2 НВК;
  • Галущинський Іван Володимирович, вчитель предмета «Захист Вітчизни» Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Фото без описуУ номінації «Основи здоров’я» змагатимуться 3 учасника:

• Будник Світлана Дмитрівна, вчитель основ здоров’я Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Хабовська Катерина Вікторівна, вчитель основ здоров’я Гуменецького НВК;
  • Партика Ольга Миколаївна, вчитель основ здоров’я Подільського ліцею.

За підсумками усіх випробувань буде визначено переможців та лауреатів у кожній номінації.