ДЕЛЕГАЦІЯ ВІД КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОБОТІ ІІІ МІЖНАРОДНОГО ЕКОНОМІЧНОГО ФОРУМУ
14-15 березня в Хмельницькому проходив ІІІ Міжнародний економічний форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини», організований Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Хмельницькою обласною радою та Хмельницькою торгово-промисловою палатою.
Цей захід став унікальною платформою для обговорення найактуальніших тем для бізнесу й професійного розвитку та об’єднавчою базою для вітчизняних і зарубіжних бізнес-експертів.
Як зазначав раніше голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий, мета
цього форуму – заявити й довести, що Хмельниччина є інвестиційно привабливим регіоном.
Участь у роботі економічного форуму взяла й делегація Кам’янець-Подільського району в складі заступника голови райдержадміністрації Миколи Чумака, начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Ольги Чіпізубової, начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів райдержадміністрації Надії Сузанської, представників об’єднаних територіальних громад та суб’єктів господарювання району, які представили на форумі свою продукцію та власні інвестиційні проекти.