ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ СУКАЧ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 16.04.2019 13:30

Фото без опису16 квітня голова райдержадміністрації Василь Сукач спільно із т.в.о. заступника керівника апарату адміністрації, начальником загального відділу Іриною Воронюк, начальником відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Надією Сузанською, начальником юридичного відділу Оксаною Белік та головним спеціалістом відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Богданом Байдецьким провів особистий прийом громадян.

До Василя Олександровича звернулося двоє жителів району.

Мешканка с.Слобідка-Кульчієвецька прийшла на прийом із питанням щодо приватизації земельної ділянки,  а жителька с.Колодіївка звернулася із питаннями щодо невиплати приватним підприємцем коштів за молоко та щодо пасажирських перевезень.

У ході особистого прийому усі питання були розглянуті та взяті під особистий контроль голови райдержадміністрації.  Заявникам була надана консультативна допомога та роз’яснення щодо подальших дій у вирішенні питань.