ВІДБУВСЯ МІТИНГ-РЕКВІЄМ, ПРИУРОЧЕНИЙ 33-М РОКОВИНАМ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 26.04.2019 13:02

Фото без опису26 квітня минає 33 роки з дня аварії на Чорнобильській АЕС, що стала  найбільшою техногенною катастрофою за всю історію ядерної енергетики. Вона незворотно вплинула на екологію не лише України, а й усього світу.

Цього дня біля меморіального комплексу  Героям Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм, приурочений роковинам Чорнобильської трагедії.

Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв-ліквідаторів і поклали вінки та квіти до підніжжя Меморіалу.

Зі словами шани та вдячності до ліквідаторів звернулися голова районної

Фото без описудержавної адміністрації Василь Сукач,  Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко, член

громадської організації «Чорнобиль», ліквідатор аварії на ЧАЕС Володимир Спиридонов та голова громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Володимир Гусєв.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису