Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ЗА ІНІЦІАТИВОЮ УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ НА КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗГЛЯНУТО ПИТАННЯ СТАНУ ФІНАНСОВО-БЮДЖЕТНОЇ ДИСЦИПЛІНИ В ОБЛАСТІ

Дата: 28.03.2019 10:33
Кількість переглядів: 1236

Фото без опису26 березня 2019 року відбулося розширене засідання колегії Хмельницької обласної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли Голова обласної ради Михайло Загородний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.

Першим питанням, розглянутим на колегії, було стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за 2018 рік.

Заступник начальника Західного офісу Держаудитслужби Анатолій Марценюк проінформував присутніх про результати проведеної протягом 2018 року роботи щодо контролю за дотриманням законодавства з фінансових питань, економним та ефективним витрачанням коштів бюджетів усіх рівнів.

Перший заступник облдержадміністрації  Володимир Кальніченко зазначив, що процес децентралізації розширив повноваження місцевих рад, що в свою чергу вимагає якісно нового контролю за станом збереження і використання фінансових ресурсів області. Тому сьогодні основними завданнями Управління є не тільки виявлення фінансових порушень та зловживань, а й діяльність, спрямована на попередження порушень фінансової дисципліни та здійснення на постійній основі комплексу заходів по контролю за збереженням фінансових та матеріальних ресурсів.

За результатами засідання колегії Хмельницькою облдержадміністрацією прийнято Розпорядження «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за 2018 рік», в якому особливу увагу приділено забезпеченню попередження та відшкодування виявлених порушень фінансово-бюджетного законодавства.

Додаткову інформацію можна подивитись на сайті Хмельницької ОДА за адресою www.adm-km.gov.ua/?p=54436

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора