11 КВІТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ

11 квітня ми разом із світовою спільнотою відзначаємо Міжнародний день звільнення в’язнів фашистських концтаборів. Це не лише день пам’яті невинних жертв нацистських концентраційних таборів, це  ще й день  вшанування  подвигу тих невідомих героїв, чиї імена не залишилися в історії, але чиї життя стали доказом того, що воля незламна, а сила духу допомагає здійснити неймовірне – вижити в жахливих нелюдських умовах.

Все далі й далі в часі відходить від нас ця трагедія, історія підкидає нові й нові виклики.  Але скільки б десятиліть не минуло, забувати про найбільший злочин проти людства ХХ століття не маємо права. Адже лише зберігаючи пам'ять про ті страшні події, можемо сподіватися, що подібного на нашій планеті більше не повториться.