Ресторани і кафе

Готельно-ресторанний комплекс “Ксенія”

7 Жовтень 2013, 08:45

Адреса: 32300, провулок Джерельний, 4а, село Врублівці, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область, Україна

телефони: (067) 382-85-24. Локай Галина Адамівна

Вишукана кухня з українськими стравами та великим асортиментом інших страв, колоритна музика, вдало підібране освітлення створює затишну атмосферу і задовольнить смак будь-якого гурмана.

Приймаються  замовлення для святкування банкетів, вечірок, весіль, оформлення фуршетів та інших урочистих подій – шоу-програми, концертні номери, сольні виступи, троїсті музики, вокально-інструментальні ансамблі. Організація харчування та розміщення великих туристичних груп та окремих туристів. Є стоянка для автомобілів та мікроавтобусів

Готельно-ресторанний комплекс “Дністровська Рів’єра

Україна, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, село Велика Слобідка, вулиця Центральна, 45

E-mail: riviera-hotel.com.ua

Тел. +38(096) 008-98-98

Розташований на березі річки Дністер. Комфортне, безпечне проживання, належний рівень сервісу, приємна атмосфера, висококваліфікований персонал, смачна українська та європейська кухня, фінська сауна і турецька лазня, екскурсії по річці, водні атракціони, настільний теніс, більярд, пляж  зроблять Ваш відпочинок незабутнім.

Готельно-ресторанний комплекс “Корона

Україна, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, село Колибаївка, вулиця Дзержинського, 187

E-mail: korona.restorangotel@gmail.com

Тел. +38(067) 911-51-13

Розташований у 2-х км від центру міста Кам’янця-Подільського.

Ресторан «Корона» – європейська вишуканість та українська гостинність!

Меню ресторану «Корона» задовольнить смаки навіть найвибагливішого гурмана. Ресторан вабить різноманітністю напоїв, страв європейської та української кухні, приготованої професійними кухарями.

Вишуканий та оригінальний інтер’єр, оформлений у світлих тонах, невимушена атмосфера, меблі з натурального дерева, живі квіти, сучасна світломузика створять для Вас незабутній відпочинок.