Новини

Урочисте відкриття газопроводу середнього тиску у селі Суржа  Кам'янець-Подільського району

Дата створення: 17:40 23.10.2018, Переглядів: 198

Сьогодні, 23 жовтня, у селі Суржа  Кам'янець-Подільського району відбулося урочисте відкриття газопроводу середнього тиску. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Василь Сукач, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, голова районної ради Віктор Кривак, заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, Кадиєвецький  сільський голова Валентина Мартинюк та  жителі села.

Дата створення: 17:00 22.10.2018, Переглядів: 198

Сьогодні 22 жовтня у міському будинку культури  відбулись  урочистості з нагоди відзначення 100-річчя від дня заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Районна програма "Подільська родина"

Дата створення: 10:47 22.10.2018, Переглядів: 159

21 жовтня повернулися із запланованої екскурсії зі Львова учасники АТО та їх родини. Даний захід відбувся на виконання районної програми "Подільська родина", метою якого є психологічна адаптація учасників АТО та їх родин до соціуму та співіснування у мирному сьогоденні, зняття тривожності і налагодження взаємовідносин у родинному колі.  Дякуємо народному депутату України Володимиру Мельниченку за допомогу в організації чудової екскурсії та гарно проведений час

30 тисяч родин по всій країні вже отримали «Пакунок малюка».

Дата створення: 08:48 22.10.2018, Переглядів: 128

Урядову ініціативу для  підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня.  «Пакунок» - це додаткова допомога від держави батькам новонароджених, в якому є найнеобхідніші для малюка речі. Пакунок отримує кожна родина, в якій народжується дитина. Дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків. На сьогодні «пакунки малюка» отримують 23 регіони, Донецька та Луганська області наразі ведуть документальне оформлення щодо отримання таких пакунків.

Відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата створення: 13:42 19.10.2018, Переглядів: 189

Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

Дата створення: 11:04 19.10.2018, Переглядів: 144

Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

Уряд України ремонтує дороги Хмельниччини

Дата створення: 10:08 19.10.2018, Переглядів: 144

Уряд України ремонтує дороги Хмельниччини

Відбулася всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу”