«Сузір’я талантів» знову зібрало в дружнє коло талановиту молодь Кам’янеччини

Дата: 31.05.2019 20:18

31 травня, уже традиційно, районне свято «Сузір’я талантів» зібрало в дружнє коло обдаровану молодь із Кам’янець-Подільського району -  в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» вітали учасників ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, Малої академії наук України, переможців різноманітних творчих конкурсів та спортивних змагань.

Фото без описуФото без описуТалановитих здобувачів освіти навчальних закладів із сільських рад та об’єднаних територіальних громад району привітали та вручили грамоти помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова районної ради Віктор Кривак та начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Пронозюк.

Від народного депутата України Володимира Мельниченка діти також отримали грошові винагороди  та 5 путівок в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «ЕКО ЛЕНД».

Щиро вітаємо обдаровану молодь Кам’янеччини і бажаємо подальших творчих злетів і перемог.