До Кам’янця – Подільського з робочим візитом прибув Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Сьогодні, 4 жовтня, до Кам’янця – Подільського з робочим візитом прибув Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Першочергово Володимир Борисович ознайомився із ходом робіт з облаштування додаткової смуги на ділянці автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, більш знаної як “Тещин язик”.
Далі відбулась нарада з питань безпеки дорожнього руху, після якої Володимир Борисович зустрівся із Єпископом Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької церкви Леоном Дубравським.
Також відбулася зустріч з членами вченої ради та студентського сенату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Кінцевою зупинкою робочого візиту Прем’єр-міністра України було ознайомлення з роботою теплоелектростанції.