Шановні жителі Кам’янеччини!

Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, згадуємо рік прожитий. Він був неоднозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань. Та попри всі труднощі, були у 2018 році свої здобутки та свої радощі. Всі ми та кожен із нас – гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції та нашої щоденної кропіткої праці. Тож будьмо патріотами нашої держави, патріотами нашого Кам’янець-Подільського краю. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Щиро і сердечно зичу кожному з Вас, дорогі Кам’янчани, здоров'я і щастя, добра і надії, справдження світлих мрій та сподівань і нехай закінчиться війна.

З Новим роком, дорогі  земляки!

Голова райдержадміністрації     Василь Сукач