Перше місце на обласній спартакіаді державних службовців

9 червня у Хмельницькому пройшла обласна спартакіада державних службовців. Серед районів Хмельницької області Кам‘янеччина посіла перше місце.

Честь Кам’янець-Подільського району на змаганнях захищали працівники відділу культури, туризму, молоді та спорту, управління соціального захисту населення, фінансового управніння, відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури, служба у справах дітей, та службовці аппарату райдержадміністрації. Очолила спортивну команду району перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, капітан команди – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Віктор Дорож.

Команда району взяла участь в усіх видах спорту: міні-футболу, волейболу, шахах, настільному тенісі та шашках.