Відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 18.06.2018 18:13

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людського життя. Напередодні свята, на базі «Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні» відбулися урочистості до Дня медичного працівника на які завітали голова районної державної адміністрації Василь Сукач, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Сергій Тимчук, голова районної ради Віктор Кривак.

Василь Олександрович висловив слова подяки усім працівникам галузі охорони здоров’я за їх нелегку щоденну та віддану працю, та нагородив Почесною Грамотою районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я району таких працівників лікарні:

??Дудка Олександра Віталійовича – завідувача акушер-гінекологічним відділенням Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні.

• Касапчук Ганну Станіславівну – дільничного лікаря-терапевта  амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Стара Ушиця.
  • Павлюк Валентину Олексіївну – старшу медичну сестру неврологічного відділення Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні.
  • Середюка Василя Івановича – дільничного лікаря-терапевта амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Мукша Китайгородська.
  • Стецкевич Маріанну Юріївну – палатну медичну сестру інфекційного відділення Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні.
  • Федченко Майю Олександрівну – головну медичну сестру комунального закладу «Кам’янець-Подільський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Крім того, медичним працівникам було подаровано святковий концерт та солодощі від Володимира Мельниченка.