Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ОСВІТНІЙ МАРАФОН "ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ НА ДЕОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ" ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗАРАХОВАНИЙ ДО РЕЗЕРВУ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ ДЛЯ РОБОТИ НА ДЕОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Дата: 04.07.2024 10:06
Кількість переглядів: 86

Фото без описуВійна стала для України тестом на міцність: чинити опір ворогу, виконувати соціальні зобов’язання перед суспільством, лишатися надійним міжнародним партнером та мотивацією до змін. Національна система публічного управління у надскладних умовах виявила фундаментальну стійкість та змогла адаптуватися до умов воєнного часу.

Наразі публічна служба не лише адаптувалася до умов воєнного часу, але й готова до наступних викликів. Головний з них – післявоєнне відновлення країни та формування потужного резерву відновлення для практичного виконання завдань і функцій держави на деокупованих територіях, які мають необхідні знання, навички та здатності для роботи в цих умовах.

У травні 2023 року Уряд ініціював експериментальний проєкт, покликаний допомогти державним органам на деокупованих територіях залучити до своїх команд вмотивованих і професійних працівників, що затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 524 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України».

Координаторами експериментального проєкту є Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Національне агентство України з питань державної служби та Вища школа публічного управління.

В рамках цієї ініціативи Національним агентством України з питань державної служби, Вищою школою публічного управління та партнерами з 03 липня 2024 року розпочинається реалізація освітнього марафону «Організація роботи на деокупованих територіях».

Його мета —  підвищення рівня професійної компетентності осіб, які зараховані до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України, формування практико-орієнтованих вмінь, забезпечення процесу реінтеграції звільнених територій та сталого розвитку України.

Основні завдання марафону

- інформування про державну політику у сфері деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території та управління деокупованою територією.

- підвищення рівня професійної компетентності з питань необхідних для управління та прийняття ефективних рішень для забезпечення перетворення, відбудови та відновлення держави, в тому числі, з питань управління персоналом, надання адміністративних послуг, забезпечення доступності та якості соціальних послуг, надання освітніх послуг, взаємодії з громадськістю, запобігання корупції та забезпечення доброчесності, кібербезпеки і кіберзахисту, мобілізації, публічних закупівель,  подолання екологічних наслідків, розвитку інфраструктури та енергоефективності, психоемоційної підготовки до роботи на деокупованих територіях, тощо.

- ознайомлення з основними принципами забезпечення прав людини, безбар’єрності, інклюзивності суспільства, недискримінації, гендерної рівності, протидії та запобіганню насильству за ознакою статі та домашньому насильству.

- розвиток кадрового потенціалу для ефективного управління процесами деокупації.

Програма охоплює напрями

- розвиток кадрового потенціалу для ефективного управління процесами деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території;

- управління та прийняття ефективних рішень для забезпечення перетворення, відбудови та відновлення держави, в тому числі з питань управління персоналом, надання адміністративних послуг, забезпечення доступності та якості соціальних послуг, надання освітніх послуг, взаємодії з громадськістю, запобігання корупції та забезпечення доброчесності, кібербезпеки й кіберзахисту, мобілізації, публічних закупівель, подолання екологічних наслідків, розвитку інфраструктури та енергоефективності, психоемоційної підготовки до роботи на деокупованих територій.

Програма спрямована на розвиток комплексу професійних компетенцій, які необхідні для ефективної роботи в умовах післявоєнного відновлення та розвитку України.

Участь в програмі можуть взяти особи, які зараховані до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України.

Реалізовуватиметься проєкт у липні-жовтні 2024 року в форматі онлайн зустрічей.

Навчання відбувається на безоплатній основі за рахунок коштів державного бюджету.

За результатами навчання учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

Більше інформації про алгоритм проведення навчання та іншу корисну інформацію можна знайти за посиланням https://hs.gov.ua/announcements/osvitnij-marafon/ 

У разі зацікавлення в навчанні просимо заповнити форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMgTzNykqsNoYPdiLR7kAvF-IVm8YwBE3Y-sr4kqUg_V6dXg/viewform 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора