ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ ПСИХОЛОГІВ, ЯКІ МОЖУТЬ ЗАЛУЧАТИСЯ ДО КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ ЗА УЧАСТЮ МАЛОЛІТНІХ, НЕПОВНОЛІТНІХ ОСІБ

Дата: 26.06.2024 12:06

Фото без описуВідповідно до наказу Координаційного центру з надання правничої допомоги (далі – Координаційний центр) від 12 червня 2024 року № 351/аг «Про проведення конкурсу з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання правничої допомоги», Координаційний центр повідомляє про проведення з 12 червня по 07 серпня 2024 року конкурсу з відбору  психологів які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги  (далі – конкурс) з метою їх  включення   до Реєстру  психологів, які залучаються до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі – Реєстр).

Конкурс проводиться на підставі наказу Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального прокурора від 07 лютого 2023 року № 493/5/67/32 «Про запровадження та реалізацію пілотного проєкту щодо залучення психологів до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги», запровадженого з метою захисту прав дитини, забезпечення її найкращих інтересів та недопущення повторної травматизації малолітньої, неповнолітньої особи – учасника кримінального провадження.

Конкурс проводиться з метою відбору психологів для включення їх до Реєстру та забезпечення вжиття заходів, необхідних для поширення дії пілотного проєкту щодо залучення психологів до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги з 01 вересня 2024 року на всю територію України, на яку поширюється юрисдикція органів державної влади України.

Порядок реалізації пілотного проєкту щодо залучення психологів до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання правничої допомоги, затверджено наказом Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального прокурора від 07 лютого 2023 року № 493/5/67/32 (із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства юстиції № 3462/5/797/270 від 28.09.2023, № 1337/5/289/101 від 06.05.2024).

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися за посиланням https://legalaid.gov.ua/novyny/ogolosheno-konkurs-z-vidboru-psyhologiv/