ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЛАНОВАНУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОЦІНЦІ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ, ДЛЯ ТОВ "СОНЯЧНІ СИСТЕМИ СС СОЛАР"

Дата: 19.06.2024 15:09

Фото без описуТОВ "СОНЯЧНІ СИСТЕМИ СС СОЛАР" інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

Підприємство розташоване за адресою:  Україна, 32400, Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н, місто Дунаївці, вул.Шевченка, будинок 50.

Планована діяльність полягає в новому  будівництві, експлуатації та обслуговуваннї вітрової електростанції ТОВ «СОНЯЧНІ СИСТЕМИ СС СОЛАР» на території Дунаєвецької територіальної громади Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Передбачається будівництво, експлуатація та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії.

З повним текстом повідомлення можна ознайомитися ТУТ