ПІДБИТО ПІДСУМКИ ЛІТНІХ СІЛЬСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ТА УЧНІВ ДЮСШ "КОЛОС" ПІД ДЕВІЗОМ "ХТО ТИ, МАЙБУТНІЙ ОЛІМПІЄЦЬ?"

Дата: 10.06.2024 16:40

Фото без описуУспішно виступили громади нашого району на літніх сільських спортивних іграх Хмельницької області серед сільських школярів та учнів ДЮСШ «Колос» під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», завоювавши 11 призових місць з 18 можливих у командних видах спорту.

Чемпіонами змагань з волейболу серед юнаків стала команда Дунаєвецької громади  та команда Слобідсько-Кульчієвецької громади серед дівчат. Друге місце серед юнаків у Слобідсько-Кульчієвецької громади, серед дівчат -Дунаєвецької громади.

У змаганнях з футболу серед юнаків 2014-2015 р.н. перше місце у команди Чемеровецької громади,  друге — Гуменецької громади. Серед юнаків 2012-2013 р.н перше місце посіла команда Дунаєвецької громади, третє — Чемеровецької громади. Серед дівчат 2011-2012 р.н. перше місце у Новоушицької громади, третє — Гуменецької громади. Серед дівчат 2009-2010 р.н. третє місце завоювала команда Староушицької громади.

В індивідуальних видах спорту громади нашого району вибороли 23 призових місця, з яких 11 перших.

Вітаємо переможців та дякуємо Збройним Силам України за можливість жити, тренуватися й працювати заради майбутнього!