УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ЛІТНІХ СІЛЬСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ТА УЧНІВ ДЮСШ "КОЛОС" ПІД ДЕВІЗОМ "ХТО ТИ, МАЙБУТНІЙ ОЛІМПІЄЦЬ?"

Дата: 07.06.2024 18:17

Фото без опису7 червня в Кам’янці-Подільському проходив обласний етап літніх сільських спортивних ігор Хмельницької області серед сільських школярів та учнів ДЮСШ «Колос» під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?».

Найкращі юні спортсмени та спортсменки зі всієї області зібралися, щоб поборотися за перемогу у таких видах спорту, як волейбол і футбол серед юнаків і дівчат, теніс настільний та легка атлетика.

Під час урочистого відкриття змагань учасників привітали заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин Соколюк, заступник начальника Кам’янець-Подільської військової районної адміністрації Юрій Завальнюк, заступник Кам’янець-Подільського міського голови Дмитро Назаренко та голова Хмельницької обласної організації ВФСТ «Колос» Володимир Повх.

Окрім побажань захоплюючої гри та перемоги і слів вдячності Збройним Силам України, завдяки силі та незламності яких ми сьогодні маємо можливість влаштовувати ці спортивні перегони, почесні гості подякували й спортсменам і тренерам, які показують високі спортивні результати, працюють над вихованням підростаючого покоління і залученням школярів і молоді до активних занять фізичною культурою і спортом, власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

Заступник начальника Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Юрій Завальнюк вручив Почесні Грамоти районної військової адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток футболу  в районі та вагомі спортивні досягнення спортсменам-ветеранам. Сам Юрій Анатолійович отримав кубок і диплом Хмельницької обласної організації ВФСТ «Колос», яким нагороджено команду Кам’янець-Подільського району за І загальнокомандне місце на обласних фізкультурно-спортивних змаганнях «Жнива-2023» серед сільських і селищних рад, територіальних громад, збірних команд районів Хмельницької області.

Фото без описуГолова  Хмельницької обласної організації ВФСТ «Колос» Володимир Повх також вручив Подяки Хмельницької обласної організації ВФСТ «Колос» за активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток і розбудову фізичної культури та спорту в Україні та Хмельницькій області Анатолію Олійнику, голові Новоушицької територіальної громади, Василю Коробчуку, Заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України, Заслуженому тренеру України з футболу, Олександру Дорожу, директору ДЮСШ «Лідер» Гуменецької територіальної громади, тренеру-викладачу з футболу, вихованка якого Мирослава Випасняк стала срібною призеркою Європейських ігор-2023 з пляжного футболу.