РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ У ВИДАЧІ ВИСНОВКУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ ДЛЯ ТОВ "ГАРДЕН ПЕТРОЛЕУМ"

Дата: 04.06.2024 15:42

Фото без описуНа виконання частини 2 статті 4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" Департамент природних ресурсів та екології обласної військової адміністрації інформує про те, що 03.06.2024 року ТОВ "Гарден_Петролеум" отримано рішення про відмову у видачі висновку з оцінки впливу на довкілля № 06-101-1193/24 від 03.06.2024 планованої діяльності «Нове будівництво автозаправного комплексу та автогазозаправного пункту за адресою: вулиця Захисників України б/н, смт Нова Ушиця, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області» (реєстраційний номер справи у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (далі - Реєстр) - 3583).