ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЛАНОВАНУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОЦІНЦІ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ, ДЛЯ "ВЕС ДУНАЇВЦІ"

Дата: 17.05.2024 10:39

Фото без описуТовариство з обмеженою відповідальністю  "ВЕС ДУНАЇВЦІ"  інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

Суб’єкт господарювання занходиться за адресою: Україна, 32400, Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н, місто Дунаївці, вул.Шевченка, будинок 50.

Передбачається будівництво, експлуатація та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії. На території вітрової електростанції передбачається встановлення однієї сучасної вітроенергетичної установки (ВЕУ) потужністю до 4,5 МВт з висотою башти до 125 м і діаметром ротора до 149 м. Підключення кабельними лініями до діючої повітряної ЛЕП ПЛ-35, що проходять поруч. Генерація електроенергії здійснюватиметься за рахунок місцевого відновлювального джерела енергії - вітру.

Повний текст повідомлення можна завантажити ТУТ