ВЕТЕРАНСЬКИЙ ХАБ ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Дата: 15.05.2024 10:27

Фото без опису14 травня 2024 року на базі ветеранського хабу Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань підготовки до відзначення Дня Героїв України.

У засіданні взяли участь начальник відділу з питань ветерансської політики адміністрації Наталія Похольчук, головний спеціаліст відділу Ольга Лозінська, голова ГО «Сімей загиблих та поранених в АТО» Наталія Якубовська, лідерка Кам’янець-Подільського відокремленого підрозділу у Хмельницький області ВГО «Об’єднання матерів і дружин Захисників України Любов Янішена.

23 травня, у  День Героїв України, на базі ветеранського хабу Кам’янець-Подільського району заплановано проведення  різноманітних заходів, спрямованих на вшанування пам'яті героїв і підтримку тих, хто продовжує боротися за свободу.