Дата: 09.05.2024 14:45

Фото без описуУ Хмельницькому проходив обласний етап Шкільних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту ''Пліч-о-пліч зі спортом'' з баскетболу 3х3, на якому успішно виступили переможці районного етапу, завоювавши три перших, два других та одне третє місце.

Серед учнів 10-11 класів перше місце у дівчат виборола команда Кам’янець-Подільського ліцею №14, серед юнаків — команда Кам’янець-Подільського ліцею посіла третє місце.

Чемпіонами серед учнів 7-9 класів стали команди Кам’янець-Подільського ліцею №15 (дівчата) та Кам’янець-Подільського ліцею (юнаки).

Серед учнів 5-6 класів команди Кам’янець-Подільського ліцею №1 (дівчата) та Кам’янець-Подільського ліцею №15 (юнаки) посіли другі місця.

Бажаємо юним спортсменам успішних виступів на всеукраїнських змаганнях!