ВІСЬМОХ ГЕРОЇВ ІЗ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДАМИ (ПОСМЕРТНО)

Дата: 08.05.2024 14:15

Фото без описуСьогодні в Кам’янець-Подільській районній військовій адміністрації родинам військовослужбовців, котрі загинули, захищаючи Україну від агресора, перший заступник начальника районної військової адміністрації Петро Мосендз і заступник начальника Кам’янець-Подільського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Руслан Ціхоцький вручили нагороди — ордени «За мужність» ІІІ ступеня та медаль «За військову службу Україні».

Так, відповідно до Указів Президента України Володимира Зеленського, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденами «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено

Глаговського Сергія Олександровича — старшого лейтенанта

Головатюка Сергія Олександровича — молодшого сержанта

Гринжука Олега Михайловича — молодшого сержанта

Богатиря Ігоря Ігоровича — солдата

Майстерчука Ярослава Леонідовича — солдата

Мельника Сергія Сергійовича — солдата

Нановського Олександра Миколайовича — солдата

Медаллю «За військову службу Україні» відзначено солдата Дубового Сергія Михайловича.

Усіх цих відзнак полеглі Герої удостоєні посмертно.