В УКРАЇНІ 8 ТРАВНЯ ВПЕРШЕ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2024 12:55

Фото без описуЦього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, приєднавшись до європейської традиції відзначення цієї дати.

В День пам’яті та перемоги ми згадуємо й вшановуємо всіх тих, хто боровся з нацизмом — військових і цивільних, тих, хто загинув або так чи інакше постраждав від бойових дій та окупації. Адже війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої, це мільйони зламаних людських життів.

Сьогодні українці знову боряться зі злом і вірять, що як і під час Другої світової війни  вистоять у цій боротьбі завдяки концентрації всіх сил, взаємодопомозі, консолідації і мобілізації суспільства та солідарності народів.

Вічна пам’ять усім, хто виборював мир на полях Другої світової.

Вічна пам’ять усім Героям, котрі ціною свого життя намагалися зупинити ворога сьогодні.

Низький уклін тим, для кого рідна країна, свобода, гідність і честь є дорожчими за власне життя.