ЗАВЕРШИВСЯ РАЙОННИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ" СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ПІД ГАСЛОМ "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО"

Дата: 03.05.2024 19:02

3 травня у Кам'янці-Подільському завершився районний етап всеукраїнських змагань ''Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги'' серед закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом ''Разом переможемо''. У фінальних змаганнях з футзалу взяли участь 6 кращих команд, що стали переможцями зональних змагань.

Перше місце посіла команда Дунаєвецького ліцею №3, яка у напруженому поєдинку за 4 секунди до завершення гри забила переможний м'яч у зустрічі з командою Кам'янець-Подільського ліцею №13 і перемогла з рахунком 3:2. Тож друге місце у кам'янецьких футзалістів, третє — у команди Дунаєвецького ліцею Новодунаєвецької громади.

Наступні місця розподілилися таким чином: четверте місце посіла команда Орининського ліцею, п'яте — Чемеровецького ліцею №1, шосте —  Староушицького ліцею.