ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВІЙСЬКОВО-ЛІКАРСЬКИХ КОМІСІЙ НА ТЕРИТОРІЇ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 02.05.2024 16:11

Фото без описуСьогодні, 2 травня, перший заступник начальника Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Петро Мосендз провів нараду щодо організації роботи військово-лікарських комісій на території Кам’янець-Подільського району. Нарада відбулася за участю начальника Кам’янець-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрія Шуханова, голів військово-лікарських комісій і керівників медичних закладів району.

На порядку денному  – питання забезпечення швидкого й зручного проходження медогляду військовозобов’язаними та виявлення й усунення можливих зловживань у процесі діяльності військово-лікарських комісій.