ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ" : ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ РАЙОННОГО ЕТАПУ

Дата: 24.04.2024 08:09

Фото без опису23 квітня у Дунаївцях відбулися фінальні змагання районного етапу всеукраїнських змагань ''Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги'' серед закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом ''Разом переможемо'' з волейболу серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь переможці зональних змагань.

Успішно виступили команди Дунаєвецької громади, які вибороли перші місця серед дівчат (Дунаєвецький ліцей №1) та серед юнаків (Дунаєвецький ліцей №4).

Друге місце серед дівчат і юнаків у Баговицького ліцею Слобідсько-Кульчієвецької громади.

Третє місце серед дівчат посіла команда Чемеровецького ліцею (Чемеровецька громада), а серед юнаків — Кучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Новоушицька громада).

Команди Дунаєвецької та Слобідсько- Кульчієвецької громад у травні братимуть участь в обласному етапі змагань.