ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

Дата: 18.04.2024 12:30

Фото без опису17 квітня у Хмельницькому проходила обласна спартакіада серед допризовної молоді.

Наш район представляли команди Кам'янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та Староушицької громади.

Здобувши командну перемогу в стрільбі, підтягуванні на перекладині, бігу на 100 та 1000 метрів, ліцеїсти впевнено вибороли першість у загальнокомандному заліку.

В особистих змаганнях з бігу на 1000 метрів переміг учень Подільського ліцею Староушицької громади Олександр Чміль.

Кам'янецькі ліцеїсти вибороли усі призові місця у підтягуванні на перекладині. 1 місце посів Костянтин Поджаров, друге — Владислав Лук'янчук, третє — Нікіта Решетняк та Дмитро Медвідь.

Команда Староушицької громади виборола друге місце з бігу на 1000 метрів та третє місце зі стрільби.

Бажаємо команді Кам'янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою успішного виступу на Всеукраїнській спартакіаді.