"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ КРИЗОВОЇ ПІДТРИМКИ: РІК ПІДТРИМКИ НАШОЇ СПІЛЬНОТИ

Дата: 05.04.2024 13:06

Фото без описуВажливість психологічної підтримки у вирішенні наслідків війни та допомозі ветеранам і їхнім сім'ям не може бути переоцінена. У 2023 році Гаряча лінія кризової підтримки Українського ветеранського фонду стала надійним тилом для майже 16000 осіб, які звернулися по допомогу.

Ми пишаємося тим, що наша команда не тільки відповідала на дзвінки 24/7, але й провела 89 груп підтримки, де ветерани, їхні родичі та сім'ї змогли знайти розуміння, співчуття та допомогу.

Звернення по допомогу: хто ми?

56,97 % звернень було від чоловіків, що підкреслює вплив воєнних дій на чоловіків, ветеранів та їхній добробут.

41,62 % звернень було від жінок, що вказує на важливість підтримки жінок, які живуть з наслідками війни — як члени сімей ветеранів або волонтери.

1,41 % становили особи, стать яких не було визначено, акцентуючи на інклюзивності нашої допомоги.

Вікова динаміка:

Більшість звернень надійшло від осіб від 40 до 60 років (46,74 %), що свідчить про активну потребу у підтримці серед дорослого населення.

Значна кількість дзвінків від людей від 18 до 40 років (37,92 %) показує залученість молодших ветеранів та їхніх сімей до пошуку підтримки.

Особи віком 60 років і старше становили 7,41 %, що нагадує про необхідність підтримки наших старших ветеранів.

Гаряча лінія кризової підтримки входить до всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської Ти як?