ДО УВАГИ РОДИЧІВ ПОЛОНЕНИХ ТА ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ОБОРОНЦІВ ТА ЦИВІЛЬНИХ ОСІБ, ЯКИХ НЕЗАКОННО УТРИМУЄ РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ!

Дата: 05.04.2024 16:24

Фото без описуПодаючи заявку в Особистому кабінеті (https://cabinet.koordshtab.gov.ua/login), намагайтеся надати якнайповнішу інформацію про близьку вам людину.

Деякі поля не є обов’язковими для заповнення, бо не вся інформація про полоненого чи зниклого безвісти може бути відомою. Але для успішного розшуку й обміну вашого родича, близької людини чи побратима слід ретельно заповнити всі відомі дані.

Звертаємо увагу на важливе поле – Релігія. Не зволікайте, внесіть зміни та доповнення відразу, як ця інформація стане вам відомою.

Можливо, саме ваші відомості виявляться ключовими для визволення близької вам людини з ворожої неволі.

Кожен факт є цінним.

Координаційний штаб у взаємодії з родичами та дотичними структурами працюють щодня, щоби наблизити майбутні обміни і повернути всіх поневолених додому.