РАЙОННА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

Дата: 12.04.2024 10:36
Кількість переглядів: 32

Фото без опису11 квітня на стадіоні Подільського державного університету проходила районна спартакіада серед допризовної молоді.

Переможцями та призерами в індивідуальних змаганнях стали: Підтягування на перекладині. Перше місце виборов Максим Ковбиш (Новодунаєвецька громада), друге посів Андрій Кшемінський (Гуменецька громада), третє — Олександр Коломієць (Дунаєвецька громада).

Стрільба. Перше місце в Артема Семенова (Орининська громада), друге —Олександр Чміля (Староушицька громада), третє - Ігоря Тарасюка (Дунаєвецька громада).

Біг 100 метрів. Перше місце посів Андрій Кшемінський (Гуменецька громада), друге — Максим Драч (Гуменецька громада), третє — Артем Личаківський (Новодунаєвецька громада).

Біг 1000 метрів. Перше місце виборов Олександр Чміль (Староушицька громада), друге — Максим Ковбиш (Новодунаєвецька громада), третє — Давид Каспров (Дунаєвецька громада).

Метання гранати. Перше місце в Олександра Кирилюка (Староушицька громада), друге — Богдана Проценка (Слобідсько-Кульчієвецька громада), третє — Юрія Зарицького (Староушицька громада).

За результатами усіх видів спартакіади абсолютним чемпіоном став Андрій Кшемінський (Гуменецька громада), друге місце посів Давид Каспров (Дунаєвецька громада), третє — Максим Ковбиш (Новодунаєвецька громада).

Фото без описуУ командному заліку місця розподілилися так.

Метання гранати. Перше місце в Староушицької громади, друге посіла Слобідсько- Кульчієвецька, третє — Гуменецька громада.

Біг 100 метрів. Перше місце вибороли спортсмени з Гуменецької громади, друге — Староушицької громади, третє — Орининської.

Біг 1000 метрів. Перше місце посіли спортсмени Староушицької громади, друге — Дунаєвцької, третє — Новодунаєвецької громади.

Стрільба. Перше місце в Староушицької громади, друге — в Орининської, третє — Дунаєвецької.

Підтягування на перекладині. Перше місце в Дунаєвецької громади, друге —  Новодунаєвецької, третє — Староушицької громади.

У загальнокомандному залііку переможцем стала команда Староушицької громади, яка разом з Кам'янець-Подільським військовим ліцеєм братимуть участь в обласній спартакіаді. Друге місце у Дунаєвецької громади, третє —  Гуменецької громади.