НАРАДА З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ ДОБРОВІЛЬНОЇ ТА МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Дата: 10.04.2024 19:17

Фото без опису10 квітня під головуванням першого заступника начальника Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Петра Мосендза відбулася нарада з питань розвитку та функціонування підрозділів добровільної та місцевої пожежної охорони.

Участь у нараді взяли заступник начальника відділу ОППР та ЗЦЗ Камʼянець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віктор Іванюк, заступник начальника відділу ЗНС Камʼянець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віталій Паламар, заступник начальника 6 ДПРЧ 2 ДПРЗ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Руслан Соха, заступники голів територіальних громад Кам'янець-Подільського району, члени та працівники підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони.

Під час наради були підняті питання важливості утворення в територіальних громадах пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої пожежної охорони та добровільної пожежної охорони; взаємодії працівників підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільної пожежної охорони з керівництвом та педагогічним складом закладів освіти громади в частині проведення   спільних профілактичних заходів з членами дружин юних рятувальників-пожежних, спеціалістами із безпеки в освітньому середовищі у напрямку популяризації діяльності та розвитку добровільної пожежної охорони; фінансування, кадрового забезпечення, умов праці, режиму чергування, стану існуючого обладнання та покращення матеріально-технічної бази підрозділів шляхом взаємодії з благодійними, громадськими організаціями та містами-побратимами, у тому числі щодо можливого обміну досвіду з європейськими партнерами.

Фото без описуОсобливу увагу учасники наради звернули на необхідність обов’язкового проходження професійної підготовки (навчання), медичного огляду і страхування членів та працівників підрозділів пожежної охорони.

За результатами обговорення було прийнято низку рішень щодо забезпечення функціонування й створення підрозділів місцевої пожежної охорони  та добровільної пожежної охорони в територіальних громадах району.