ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ З КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНАМИ "ЗА МУЖНІСТЬ" ІІІ СТУПЕНЯ ПОСМЕРТНО

Дата: 10.04.2024 17:42

Фото без описуСьогодні в залі засідань Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації перший заступник начальника адміністрації Петро Мосендз і начальник Кам’янець-Подільського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Шуханов вручили нагороди рідним військовослужбовців, що загинули під час виконання військового обов’язку, захищаючи Україну від ворога.

Герої, яким ще тільки жити і жити, кохати, виховувати дітей, будувати власне майбутнє та розбудовувати країну, сьогодні дивляться на своїх рідних тільки зі світлин. А поруч з цими світлинами відтепер лежатимуть ордени, отримані посмертно.

Відповідно до Указів Президента України, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденами «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено:

головного сержанта Тріща Володимира Ярославовича (посмертно)

старшого сержанта Булиму Віктора Анатолійовича (посмертно)

молодшого сержанта Міхєєва Дениса Юрійовича (посмертно)

старшого солдата Короташа Олексія Анатолійовича (посмертно)

солдата Головецького Володимира Володимировича (посмертно)

солдата Танасюка Віталія Васильовича (посмертно)

солдата Машуру Павла Павловича (посмертно)

солдата Мельника Сергія Вікторовича (посмертно)

солдата Кондратова Василя Васильовича (посмертно)

Вічна пам’ять полеглим Героям! Низький уклін за жертовність та подвиг в ім’я майбутнього!