ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЮ РАЙОННОЮ ВІЙСЬКОВОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ ТА ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ПОДІЛЬСЬКА ПРАВОВА ЛІГА"

Дата: 09.04.2024 14:40

Фото без опису8 квітня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Кам’янець-Подільською районною військовою адміністрацією та Громадською організацією «Подільська правова ліга» м. Хмельницький.

У рамках партнерського співробітництва домовилися про співпрацю у напрямку правової допомоги та підтримки ветеранів, ветеранок, членів їх сімей, сімей загиблих (зниклих безвісти).

У спільних планах:

- здійснення спільних заходів в частині надання консультацій з питань правової допомоги ветеранам війни;

- організація та проведення спільних заходів, спрямованих на захист прав ветеранів війни;

- розроблення та реалізація спільних проектів та/або програм, спрямованих на утвердження верховенства права та посилення гарантій прав і свобод людини, прав ветеранів;

- інформаційно-просвітницька діяльність.

Підписання Меморандуму стане відправною точкою для знаходження нових можливостей та реалізації плідних взаємних проектів та заходів.

Фото без описуДЛЯ ДОВІДКИ: Громадська організація «Подільська правова ліга» сприяє утвердженню верховенства права, здійснюючи правозахисну діяльність та підтримуючи громадські ініціативи.

Напрямки діяльності:

- захист прав людини через надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги;

- підвищення рівня правової свідомості громадян через здійснення інформаційно-просвітницької діяльності

- розвиток ОГС на рівні регіону.

Адреса: 29000, м. Хмельницький, провулок Військоматський, 4 (2 поверх).

Телефон: +38 (0382) 70 27 42, 72 01 95.