РОБОЧА НАРАДА ЩОДО СПІВПРАЦІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 01.04.2024 15:14

Фото без опису1 квітня начальник Кам'янець-Подільської районної військової адміністрації Олександр Анур’єв провів робочу нараду щодо співпраці органів місцевого самоврядування та районної військової адміністрації.

У нараді взяли участь заступник начальника районної військової адміністрації Юрій Завальнюк, голови міських, селищних та сільських рад і керівники структурних підрозділів адміністрації.

Представники виконавчої влади та територіальних громад обговорили проведену роботу в сферах соціально-економічного і культурного розвитку; житлово-комунального господарства; освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту; соціального захисту населення; в галузі оборонної роботи; щодо організації та забезпечення цивільного захисту тощо.

Під час наради окреслили проблемні питання, які виникають в різних сферах діяльності, та обговорили шляхи їх подолання.