ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МОБІЛІЗАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ У РАЙОНІ

Дата: 01.04.2024 13:08

Фото без опису1 квітня під керівництвом начальника Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Олександра Анур’єва відбулася робоча нарада щодо проведення мобілізаційних заходів у районі.

Участь у нараді взяли перший заступник начальника адміністрації Петро Мосендз, начальник Кам'янець-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Шуханов, голови територіальних громад району та відповідальні за мобілізаційну роботу в громадах.

На порядку денному засідання - питання проведення мобілізаційних заходів на території району, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення, налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами й РТЦК та СП.