РАЙОННИЙ ЕТАП ШКІЛЬНИХ ІГОР СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В РАМКАХ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ЗІ СПОРТОМ"

Дата: 31.03.2024 12:07

Фото без опису29 березня у Дунаївцях і Кам'янці-Подільському продовжився районний етап Шкільних ігор серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту ''Пліч-о-пліч зі спортом''.

У Дунаївцях проходили змагання з бадмінтону. Переможцем змагань стала команда Дунаєвецького ліцею №2 (Дунаєвецька громади). Друге місце у Кам'янець-Подільського ліцею (Кам'янець-Подільська громада), третє — у  Новоушицького ліцею  №1 (Новоушицька громада).

У Кам'янці-Подільському відбулися змагання з баскетболу серед юнаків та фінальний етап змагань з футзалу.

У змаганнях з баскетболу перше місце посіла команда Кам'янець- Подільського ліцею (Кам'янець-Подільська громада), друге вибороли баскетболісти Дунаєвецького ліцею №1 (Дунаєвецька громада), третє — Черчецького ліцею (Чемеровецька громада).

У змаганнях з футзалу перемогла команда Кам'янець- Подільського ліцею №14 (Кам'янець-Подільська громада). Друге місце у команди з Староушицького ліцею (Староушицька громада), третє — Дунаєвецького ліцею №2 (Дунаєвецька громада).