РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ ВРУЧИЛИ ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ

Дата: 27.03.2024 16:51

Фото без описуПосмертно… Як боляче, що все частіше нагороди та відзнаки знаходять своїх Героїв саме так — посмертно. І яким страшним є це слово для родин, котрі втратили найдорожчих — синів, чоловіків, батьків.

Ніщо не поверне додому тих, хто загинув зі зброєю в руках, ставши на захист своєї землі. І жодні слова не полегшать біль від втрати, не висушать сльози. Єдине, що можемо сьогодні зробити, — це пам’ятати про наших Героїв і підтримувати їхніх рідних. На цьому наголосив перший заступник начальника Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Петро Мосендз під час зустрічі із сім’ями військовослужбовців, що загинули, захищаючи територіальну цілісність України.

Сьогодні спільно із заступником начальника Кам’янець-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майором Русланом Ціхоцьким Петро Мосендз вручив рідним загиблих Героїв державні нагороди.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку

- орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня  відзначено лейтенанта Латюка Артема Володимировича (посмертно)

- орденом «За мужність» ІІ ступеня нагороджено солдата Корчинського Артема Михайловича (посмертно)

-   орденами «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено

молодшого сержанта Кріля Юрія Олександровича (посмертно)

старшого солдата Беньковського Олега Олександровича (посмертно)

солдата  Блажея Михайла Васильовича (посмертно)

солдата Велієва Аділа Велі Огли (посмертно)

солдата Бєлоуса Олексія Сергійовича (посмертно)

солдата Біньковського Дмитра Валерійовича (посмертно)

солдата Ткаченка Володимира Миколайовича (посмертно)

солдата Гасанова Максима Олександровича (посмертно)

солдата Будовицького Романа Віталійовича (посмертно)

солдата Федонюка Володимира Володимировича (посмертно)

- почесним нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі» І ступеня відзначено солдата  Бордачова Геннадія Григоровича (посмертно)

Вічна пам’ять і низький уклін усім полеглим за Україну, всім полум’яним серцям і незламним воїнам духу.