РАЙОННИЙ ЕТАП ШКІЛЬНИХ ІГОР СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В РАМКАХ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ЗІ СПОРТОМ": ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

Дата: 27.03.2024 15:18

Фото без опису26 березня у Дунаївцях проведено районний етап Шкільних ігор серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту ''Пліч-о-пліч зі спортом'' з волейболу серед юнаків,  у якому взяло участь дев'ять команд.

Перше місце посіла команда Дунаєвецького ліцею №4 (Дунаєвецька громада). Друге місце виборов опорний заклад освіти ''Смотрицький ліцей ім. М.Смотрицького'' (Смотрицька громада), третє - Маківський ліцей (Маківська громада).

29 березня у Кам'янці-Подільському проходитиме фінал Шкільних ігор з футзалу і баскетболу серед юнаків, а в Дунаївцях — з бадмінтону.