ПРОПОНУЄТЬСЯ ДО ПРОДАЖУ НЕЖИТЛОВА БУДІВЛЯ В СМТ НОВА УШИЦЯ

Дата: 27.03.2024 15:15

Фото без описуРегіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему - Державне підприємство “ПРОЗОРРО ПРОДАЖІ” пропонується до продажу об’єкт малої приватизації, окреме майно:

- нежитлова будівля, адмінбудинок загальною площею 118,2 кв. м за адресою: Хмельницька область, Кам’янець - Подільський район, смт Нова Ушиця, пров. Український, 6, що обліковується на балансі Західного офісу Держаудитслужби, код за ЄДРПОУ 40479801.

Служба з організації та проведення аукціону - Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, тел. (096) 049 43 91. Інформація щодо об’єкта приватизації розміщена на сайті: privatization.gov.ua