Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

РОЗПОЧАВСЯ РАЙОННИЙ ЕТАП ШКІЛЬНИХ ІГОР СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В РАМКАХ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ЗІ СПОРТОМ"

Дата: 24.03.2024 12:15
Кількість переглядів: 52

Фото без опису22 березня розпочався районний етап Шкільних ігор серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту ''Пліч-о-пліч зі спортом''.

У Дунаївцях проходили змагання з волейболу серед дівчат. Переможцем змагань стала команда Баговицького ліцею (Слобідсько-Кульчієвецька громада).  Друге місце посіла команда Дунаєвецького ліцею №1 (Дунаєвецька громада), третє - Староушицького ліцею (Староушицька громада).

У Кам'янці-Подільському проведено змагання з тенісу настільного. Перше місце серед дівчат посіла Анна Баліцька з Орининського ліцею (Орининська громада), друге - Віолета Белінська, третє - Вікторія Дорощук (обидві учениці Грушківського ліцею Староушицької громади).

Серед юнаків перше місце у Дмитра Качалова з Голосківської гімназії (Гуменецька громада), друге - Юрія Зарицького з Грушківського ліцею ( Староушицька громада), третє - Костянтина Наїста з Смотрицького ліцею ім.М. Смотрицького (Смотрицька громада).

У командному заліку перше місце посів Грушківський ліцей (Староушицька громада), друге - Голосківська гімназія (Гуменецька громада), третє - Смотрицький ліцей ім. М. Смотрицького (Смотрицька громада).

У фінальну частину змагань з футзалу вийшли переможці зональних змагань, команди з Староушицької, Дунаєвецької, Кам'янець-Подільської та Чемеровецької громад.

Продовжиться районний етап серед учнів 10-11класів 26 березня у Дунаївцях, де пройдуть змагання з волейболу серед юнаків. 29 березня у Кам'янці-Подільському проходитиме фінал Шкільних ігор з футзалу і баскетболу серед юнаків, а у Дунаївцях — з бадмінтону.