РОЗПОЧАВСЯ РАЙОННИЙ ЕТАП ШКІЛЬНИХ ІГОР СЕРЕД УЧНІВ 7-9 КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В РАМКАХ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ЗІ СПОРТОМ"

Дата: 03.03.2024 14:31

Фото без опису1 березня розпочався районний етап Шкільних ігор серед учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту ''Пліч-о-пліч зі спортом''.

У Дунаївцях проходили змагання з волейболу серед дівчат, перемогла в яких команда Дунаєвецького ліцею №1 (Дунаєвецька громада). Друге місце посіли спортсменки з Баговицького ліцею (Слобідсько-Кульчієвецька громада), третє — команда Кам’янець-Подільського ліцею №5 (Кам’янець-Подільська громада).

У Кам'янці-Подільському відбулися змагання з тенісу настільного та баскетболу серед юнаків.

У змаганнях з тенісу настільного перше місце серед дівчат посіла Олеся Ткач, друге — Каріна Полив'яна, обидві з Сокиринецької гімназії (Чемеровецька громада), третє у Вікторії Вовкович (Голосківська гімназія Гуменецької громади).

Фото без описуУ змаганнях з тенісу настільного серед юнаків перше місце у Дмитра Качалова (Голосківська гімназія Гуменецької громади), друге — у Дем'яна Коваля (Сокиринецька гімназія Чемеровецької громади), третє — у Олексія Калинюка (Шатавський ліцей Макіївської громади).

У командному заліку перше місце посіла Сокиринецька гімназія (Чемеровецька громада), друге — Голосківська гімназія (Гуменецька громада), третє - Грушківський ліцей (Староушицька громада).

У змаганнях з баскетболу серед юнаків перше місце виборов Кам'янець- Подільський ліцей (Кам’янець-Подільська громада), друге — Вільховецька ЗОШ (Новоушицька громада), третє  — Залісцівська гімназія ( Дунаєвецька громада).

У фінальну частину змагань з футзалу вийшли переможці зональних змагань  команди з Новоушицької, Дунаєвецької, Кам'янець- Подільської та Закупненської громад.

15 березня у Кам'янці-Подільському і Дунаївцях продовжиться районний етап серед учнів 7-9 класів з футзалу, баскетболу (дівчата), волейболу ( юнаки).